Banes me qira ne Dardani.

Shitet nga: Egzona 18 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi sallon kuzhine dy banjo dy ballkona. Banesa eshte e mobiluar ne tersi me te gjitha paisjet dhe ka edhe nxemje te shtetit.

Cmimi: 250 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim