Banes me qira ne Dardani

Shitet nga: Sofije 14 Sht 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Dardania te parku banesa eshte ne katin e dyte dhe ka dhome dite dhome fjetje kuzhin ndaras shpajz taras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim