Banes me qira ne Dragodan "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 04 Gsh 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne lagjen Arberia/Dragodan, banesa është ndertim i ri, kati i III, posedon një dhom te fjetjes, një dhom te dites me kuzhin, koridorin, banjo, depo dhe një ballkon, e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.

Çmimi 300 euro

Agjencioni M1
Tel.045 999986
044 445 803
049 643 293
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim