Banes me qira ne Dragodan "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 04 Gsh 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne dragodan te banesat e tregtise afer komunes . Banesa eshte ne katin e trete (III) dhe ka: sallonin me kuzhine, nje dhome te fjetjes,koridorin, banjo dhe ballkon, e mobiluar komplet me mobilje te reja dhe moderne.

Çmimi: 350 euro (i diskutushem)

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim