Banes me qira ne Dragodan "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 22 Maj 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dragodan te banesat e tregtise afer komunes te re . Banesa eshte ne katin e trete (III) dhe ka: sallonin, kuzhine, nje dhome te fjetjes,koridorin, banjo dhe ballkon, e mobiluar komplet me mobilje te reja dhe moderne.

Çmimi: 250 euro

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim