Banes me qira ne Dragodan "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 04 Gsh 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne lagjen Arberia/Dragodan, banesa është ndertim i ri, kati i III, posedon një dhom te fjetjes, një dhom te dites me kuzhin, koridorin, banjo, depo dhe një ballkon, e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim