Banes me qira ne Emshir "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 01 Krr 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne lagjen Emshir te stacioni i autobusav, kati i I, bansa posdon 2 dhoma te fjetjes, 1 sallon m kuzhin, koridor, banjo dhe 1 ballkon, e mobiluar komplet.


Agjencioni M1
tel. 045 999 986
044 445 803
049 643 293
Adresa Rr. Garibaldi nr. 13 afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim