Banes me qira ne K. Diellit

Shitet nga: Arben 09 Mar 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka kuzhin, sallon , dhom gjumi, dhom per garderob, banjo ,koridor,
Banesa gjindet ne K. Diellit afer shkolles Ismajl Qemaji , ndertimi i vjeter komlet e renevuar me lifte funksional dhe me parking te mjaftushem. Banesa eshte komlet e mobiluar + Rezervar te ujit 600L + Klim + Maqin te enve etj..

Leshohet per familjar ose qifte

Tel. 044 193 410
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim