Banes me qira ne Lagjen Bregu i Diellit "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 05 Maj 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira në lgjen Bregu i Diellit te Xhambazt,( banesat e Hinta) kati IV, banesa posedon: 1 sllon me kuzhinë, 1 dhoma të fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon, banesa është e mobiluar komplet.

Çmimi: 200euro

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim