Banes me qira ne Lagjen e Spitalit "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 02 Pri 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne lagjen e spitalit( mati 1) afer shkolles "Pavarsia", kati i VI, banesa posedon 2 dhoma te fjetjes, 1 sallon me kuzhin, koridor, banjo dhe 1 ballkon e mobiluar komplet me mobile te reja dhe moderne.

Çmimi 270 euro

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim