Banes me qira ne Lagjen mati 1

Shitet nga: Smajl 14 Shk 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i ri dhe e mobiluar .
Gjendet ne katin e 1 te lagjia mati 1 te furra Parajsa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim