Banes me qira ne QENDER afer kafiterise Designer..

Shitet nga: REAT 26 Qer 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
*Banes me qira ne QENDER afer kafiterise Designer

*Pershkrimi i baneses:
-Kati i I-re
-Renditja: 2 dhoma +kuzhina,banjo dhe ballkon.Banesa eshte e pamobiluar dhe este e pershtatshme per ndonje veprimtari afariste


Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim