Banes me qira ne Rr.Bajram Kelmendi

Shitet nga: REAT 11 Mar 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
*Banes me qira ne Rr.Bajram Kelmendi.
*Pershkrimi i baneses.
-Siperfaqja: 77 m²
-Kati: I-re
-Renditja:1 dhome gjumi,sallon me kuzhine,banjo,ballkon dhe shpajz,(banesa posedon uje 24h,ashenor dhe ne vezhgim te kamerave 24h).
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim