Banes me qira ne S.e Sportit "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 21 Mar 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa te S.Sportit, kati i VI, banesa posedon 2 dhoma te fjetjes, 1 sallon me kuzhin, koridor, banjo dhe 1 ballkon e mobiluar komplet.
Çmimi: 300 euro

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit

Per me shume oferta selektoni likun me poshte:
http://www.merrjep.com/list.aspx?adtype=&advertiseras=&category=121&categorytype=&municipality=&search=Agjencioni+%22M1%22
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim