Banes me qira ne ULPIANE ☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
*Banes me qira ne Ulpiane (te Mozarti)

*Pershkrimi i baneses:
-Kati:1
-Renditja:3 dhoma dhe banjo.E pershtatshme per sherbime afariste.Mob:045/691 690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim