Banes me qira ne Ulpian U1

Shitet nga: Ulpian 04 Shk 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Ulpian U1 kati i 3-te (banesat e ish-oficierave).

Banesa ka kete renditje :
3 dhoma gjumi,Sallon dhe kuzhine,Banjo,Wc dhe Shpajz.
Banesa eshte komplet e renovuar.

Banesa leshohet vetem per familjar ose nderkombetare.

Cmimi eshte 500euro/muaj pa shpenzime.
650euro/muaj me shpenzime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim