Banes me qira ne Ulpian

Shitet nga: Nazmi 24 Jan 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila gjendet perball konvikteve emobiluar dhe e renovuar tersisht nr.kontaktus 044620734
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim