Banes me qira ne l. e spitalit 85m2,kati i 5ste...

Shitet nga: prishtinalia 24 Mar 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
. Banesa ka kuzhun dhe qendrim ditore, dy dhoma gjumi ,banjo dhe wc,24 ore uje me rezervar . . 300l koridor,ballkon dhe eshte e mobiluar komplet, e pershtashme per sdutent_a dhe per , . familjar,banesa gjindet ne lagjen e spitalit te HOXHA KATI I V ne rrugen kryesore MUHARREM FEJZA,per ball furres PARAJSA. TEL. 044 263 928 DHE 049 709 145
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim