Banes me qira ne l. e spitalit 85m2,kati i 5ste...

Shitet nga: prishtinalia 22 Pri 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi dhom dite ,kuzhin dy banjo ballkon ,koridor dhe osht e mobiluar,eshte ne katin e 5 , uje ka 24 ore, banesa gjintet ne matin 1 50 metra prej super vives,saksisht te hohxa invest grup.. , tel 044-263-928+viber dhe 049-709-145...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim