Banes me qira ne lagjen MAT 1 ☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
*Banes me qira ne lagjen Mat 1.
*Pershkrimi i baneses:
-Kati: VI
-Renditja:2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon.
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim