Banes me qira ne lagjen e Muhaxherve " M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 04 Gsh 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne lagjen e muhagjerve, kati i II, banesa posedon 2 dhoma te fjetjes, 1 sallon me kuzhin, koridor, banjo dhe 1 ballkon e mobiluar komplet.

Çmimi 280 euro

Agjencioni M1
tel. 045 999 986
044 445 803
049 643 293
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim