Banes me qira ne lagjen e Spitalit "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 03 Mar 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen e Spitalit afer Eulexit, kati VII, banesa posedon 1 dhom te dites me kuzhin, 1 dhom te fjetjes, koridor banjo dhe 1 ballkon e mobiluar komplet me mobile te reja dhe moderne.

Agjencioni M1
tel. 045 999 986
044 445 803
049 643 293
Adresa : Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim