Banes me qira ne qender te Sllovenia sporti

Shitet nga: FG 14 Krr 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen 80m² ne rrugen Tring Smajli. Banesa gjendet ne katin e IV dhe eshte komplet e mobiluar. Banesa ka ket renditje:

-sallon me kuzhin =35m²
-dy dhoma gjumi =14m², 15m²
-teras-ballkon= 5m²
-banjo= 4m²

Banesa ipet me qira prej 15.08.2015


tel. ++377 45 283577 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim