Banes me qira ne qender te Prishtines

Shitet nga: Banes Prishtine 15 Mar 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 16 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa leshohet me qira ne qender te Prishtines eshte gasonierk nje dhomshe dhe me banjo , e pershtatshme per dy persona , komplet e mobiluar , nxemse , TV , mikrovale , kuzhine etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim