Banes me qira ne ulpian te fontana

Shitet nga: shkelzen hamza 04 Gsh 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
banes me qira ne ulpian te fontana (perball fontanes ) banesa gjendet ne katin e 12 lifti esht i ri dhe punon nonstop me kartel banesa esht e renovuar dhe e mobiluar ka 2 dhoma banjo dhe nje taras te madhe qmimi 180euro
nr kontaktues 044226733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim