Banes me qira te Parku i qytetit

Shitet nga: banesa 14 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira te Parku i qytetit ne katin e 5 me 63 metra katror. Banesa eshte e mobiluar ka dy dhoma me kuzhine dhe terase.
Qmimi 230euro .


044/ 690769
049/ 433317
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim