Banes me qira te Parku i qytetit

Shitet nga: behar 24 Dhj 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qira te Parku i qytetit ne Prishtine. Banesa ka 63 metra katror kati i -V- Nje dhome e fjetjes dhe nje sallon me kuzhine,banjo, koridor,terase,Banesa eshte e mobiluar.Gjendet prapa ambasades se Zvicrres,

Cmimi 250 euro muaji
Banesa leshohet me 1 janarTel.044/690-769(Viber).
049/797/996


tags; banese me qira, banesa, marr me qira, jap me qira, me qira,kerkoj banes me qira, jap banes me qira, leshoj banes me qira . parku i qytetit , te parku , velani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim