Banes me qira te Parku i qytetit

Shitet nga: behar 24 Maj 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banenesen me qira te Parku i qytetit ne Prishtine. Banesa ka 63 metra katror kati i -V- Nje dhome e fjetjes dhe nje sallon me kuzhine,banjo, koridor,terase,Banesa eshte e mobiluar.Gjendet prapa ambasades se Zvicrres.

Cmimi 200 euro muaji
Banesa lirohet prej 15 Qershorit

tel 044 690-769
049 433-317
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim