Banes me qira te QAFA per RESTAURAANT,KAFITERI,A..

Shitet nga: REAT 26 Qer 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
*Banes me qira te Qafa per sherbime afariste me leje te rregullt (zyre, barnatore, restaurant apo kafeteri,etj)

*Pershkrimi i baneses:
-Banesa posedon 2 dhoma, sallon me kuzhin, banjo dhe koridor po ashtu ne kuader te baneses eshte edhe bodrumi dhe obori.
-Kati i I-re
-Siperfaqja:100 m²

Mob:045/691 690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim