Banes me qira te Santea

Shitet nga: Cima 05 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira te Santea... E mobiluar ne menyre eksluzive ... Me nxemje qendrore nga termokosi...pamjen e ka nga lindja dhe eshte ne katin e dyte... Leshohet per faliljare...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim