Banes me qira te TEATRI DODONA ☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
*Banes me qira te TEATRI DODONA

*Pershkrimi i baneses:
-Kati i I-re
-Renditja e baneses:dhome fjetje,dhome dite me kuzhine,banjo dhe ballkon.Uje 24h poashtu sherbimet publike jane te paguara me perjashtim te rrymes dhe internetit & kabllovik .

Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim