Banes me qira te TRE SHISHIRAT ☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
*Banes me qira te tre shishirat(nga 1 Korriku).
*Pershkrimi i baneses
-Kati i II-te
-Rendtija: 2 dhoma,sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon
-Banesa nuk posedon nxemje qendrore


Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim