Banes me qira te posta e madhe(mbrapa postes ne ..

Shitet nga: REAT 11 Mar 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
*Banes me qira te posta e madhe(mbrapa postes ne Dardani)
*Pershkrimi i baneses.
-Siperfaqja: 75 m²
-Kati I-re
-Renditja:dhome gjumi,sallon,kuzhine,banjo+wc,ballkon dhe shpajz.(ne kuader te cmimit mund te shrytezohet edhe bodrumi prej 5m²)

Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim