Banes me qira te salla sportit 1 tetori Afer OSC..

Shitet nga: xha 23 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qira perball salles se sporteve 1 tetori afer OSCEs e re .

banesa ka 96 metra katror dhe e mobiluar.

posedon 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhin, 1 WC+ banjo, 1 WC extra, 1 shpajz si dhe teras private.

Banesa ka mjete elektronike siq jan maqin te larjes, televizor etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim