Banes me qira te sh.f ELENA GJIKA ☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
*Banes me qira afer sh.f. ELENA GJIKA

*Pershkrimi i baneses:
-Kati:2
-Renditja:1 dhome,sallon me kuzhin dhe banjo.Per nderkombtar,uje 24h.
-Ne cmim perfshihen- (fatura e ujit,mbeturinave si dhe pastimi i shkalleve ne kete cmim)


Mob:045/691 690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim