Banes me qira tek Santea

Shitet nga: Cima 04 Shk 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira tek Santea e mobiluar ne menyre eksluzive... Me pamje ka lindja ne katin e trete lifti ne funksion, banesa ka nxemje qendrore nga termokosi...
Perberja:salloni, kuzhina, trapezaria, paradhoma,dhoma e gjumit, banjo si dhe dy ballkona...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim