Banes me qira

Shitet nga: ... 10 Mar 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira te kacallaret (afer furres Rekord)
Banesa ka nje dhome gjumi,dhomadites me kuzhine banjo ballkon
Çmimi 200 euro ( te gjitha shpenzime per fshihen ne çmim rryma ,uji dhe berllogu)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim