Banes me qira

Shitet nga: privat 27 Mar 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira afer Termokosit ndertim i Ri Te Dardha , Kati i 2 .

Banesa ka dy dhoma te fjetjes dhe sallon me kuzhin..

Dy banjo dhe nje shpajz

Banesa posedon edhe liftin

Te interesuarit te lajmrohet ne tel ,, vetem per Familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim