Banes me qira

Shitet nga: Arberesha 30 Sht 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: dardani
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Dardania, banesa ka dy dhoma, kuzhine banjo dhe koridor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim