Banes me qmim te volitshem

Shitet nga: Faton 28 Mar 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa prapa AUK apo rruga tjeter qe ju bie tek banesa rruga e bledit. Banesa ka 2 dhoma te gjumit, sallon te madh me kuzhine, banjo dhe shpajz. Salloni mund te dahet ne 2 pjese dhe te nxiret nje ekstra dhome. Kati perdhese nga hymja kryesore.
Ju lutemi vetem bleres serioz te paraqiteni pas ores 12 pas dite deri ne ora 8 ne mbramje
Ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim