Banes moderne me qira te qafa 106m2

Shitet nga: Lokal Dje 04:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: qafa
Sipërfaqe: 106 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet me qira banesa komode ne qender te qytetit tek "Qafa"Banesa gjendet në katin e 11- të, të objektit “ MINIMAX”.Banesa disponon siperfaqe prej 93.5m2 dhe përbëhet nga 2 Dhoma gjumi, banjo, e gjitha e mobiluar dhe një kuzhinë me të gjitha elementet përkatëse. Objekti është i vëzhguar 24h me kamera dhe sigurim fizik, siguron mirëmbajtje të rregullt dhe garazhë private nëntokësore.
Çmimi sipas marreveshjes.
Informata:044 556 777---049 157 113---049 445 71
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim