Banes mq qira me Emshir

Shitet nga: Driton 02 Jan 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: 80m2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma te fjetjes,sallon,kuzhin,koridor,banjo si dhe 2 ballkona.dhe parking per vetur.
Banesa eshte ne katin 2-te
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim