Banes në Lagjen e spitalit 54400€

Shitet nga: Fatmir 09 Jan 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sallon+Kuzhinë dy dhoma gjumi banjo shpajz
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 80m2 në lagjen e spitalit. Te "viva fresh"
Banesa ka këtë renditje:
SALLON DHE KUZHINË
DY DHOMA GJUMI
NJË BANJO
NJË SHPAJZ
KORIDOR
TERASA

BANESA GJINDET TE RRETHI RRUGA PËRBALL (VIVA FRESH) KA INFRASTRUKTUR TË PLOT DHE ËSHTË NË PËRFUNDIM E SIPËR.
TEL. 049 477 433 & 045 200 782


049477433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim