Banes në Tasligje

Shitet nga: banes 28 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: tasligje
Sipërfaqe: 109 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE TASLIGJE KATI I PARE 2 DHOMA GJUMI 1 SHPAJZ TE MADH QE MUND TE SHENDROHET NE DHOME, SALLONI, KUZHINA DHE DY BALLKONA , KA PARKINGUN PRIVAT DHE TE GJITHA VIZURAT I KA TE ORIENTUARA NGA GJELBRIMI. E MOBILUAR KOMPLET SI SHIHET DHE NE FOTO

RRUGA MBRETERSHA TEUTE

PERBALL KA FUSHAT E TENISIT DHE PARKINGUN

ÇMIMI 90 000 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim