Banes në shitje Dardani te Santea

Shitet nga: Realcon Dje 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banes në shitje Dardani te Santea kati i I-rë 61m2 në dokument ,70 në Shfrytëzim Qmimi 1500 euro për m2 i negociushum.


Banesa posedon

1 Sallon,
1 Kuzhin të veqant,
1 Dhom gjumi,
1 Banjo,
1 Ballkon,

Banresa ka nxemje qëndrore dhe është e po sa renovuar.Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel:
Viber Kontakt 0037745/882-888
044/405-591
e mail: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë)
JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim