Banes ne Arberi Rruga Bajram Curri # 10 te Pand..

Shitet nga: Agim Zogjani 30 Mar 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Banes modeste me 3 dhoma kuzhin dhe obor me nje pamje te kendsheme te Prishtines
Per te gjitha te tjerat na telefononi ne kete numer 045 363 547.
Ju Mirepresim,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim