Banes ne Breg Diellit

Shitet nga: Vs 20 Gsh 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 480 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kompleksi "Rrezja"

Kati i 2-107m2 ka kete renditje
3 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
2 banjo
ballkon
cmimi 600m2

Kati i 9-72m2 ka kete renditje
2 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
shpajz
banjo
ballkon
cmimi 590m2
te gateshme per banim ne shtator
tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim