Banes ne Breg Diellit

Shitet nga: V 03 Pri 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Breg Diellit .
Kati I 4-84 m2 me tri dhoma gjumi, sallon me kuzhin, dy banjo ballkon dhe garazh
Kati I 6-75 m2 me dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, banjo, ballkon, garazh
Te gatshme per banim, cmim I arsyshem dhe I diskutushem
Kontakt 049 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim