Banes ne Breg Diellit

Shitet nga: V 07 Pri 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 nga pronari jo agjension.
kati i 2-110 m2 me tri dhoma gjumi, sallon me kuzhin, dy banjo, ballkon.
kati i 4-84m2 me tri dhoma gjumi, sallon me kuzhin, dy banjo, ballkon
kati i 6-75m2 me dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, banjo,ballkon
Cmimi i arsyshem dhe i diskuthshem
049 288 587 ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim