Banes ne Breg te Diellit

Shitet nga: Fisnik 06 Dhj 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit II, rr. Rifat Berisha Prishtine
Sipërfaqe: 63.71 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE BREG TE DIELLIT- BANESAT E BARDHA (NDERTIM I VJETER) 63.71 m2. KATI I 3-te / E RENOVUAR TERESISHT dhe MOBILUAR.
BANESA POSEDON:
1 SALLON 1 KUZHINE dhe TREPEZARI 1 DHOME GJUMI 1 SHPAJZ 1 KORIDOR 1 BANJO 1 BALLKON
INFO: 044/116-708
049/116-708
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim